20.05.18
(044)
телефон
249-50-43
В корзине нет товаров
ПЕРЕДПЛАТА ОНЛАЙН
АКЦИИ
У рамках передплатної кампанії на 2018 рік ДП «Преса» спільно з ПАТ «...
Подробнее...
ДП «ПРЕСА» та Українська бібліотечна асоціація ініціює акцію «Передплати г...
Подробнее...
20-23 квітня 2017 року проходитиме XIІI Київська міжнародна книжкова виставка.
дата публікації: 10.04.2017

Шановні пані та панове!

20-23 квітня 2017 року  в Українському Домі за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 проходитиме    XIІI Київська міжнародна книжкова виставка.

Державне підприємство по розповсюдженню періодичних видань «Преса» планує брати участь у даному заході та запрошує всіх шанувальників книги, преси, любителів читання відвідати виставку.

         Чотири дні поспіль відвідувачі будуть знайомитися з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв, а також поліграфічними та книготоргівельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, дитячими літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими Інтернет-порталами. На виставці широко буде представлено художню, наукову, навчальну, історичну, краєзнавчу, музичну, дитячу літературу, періодичні видання на будь-які смаки та уподобання.

         Необхідно зазначити, що цікавим фактом є період проведення виставки, що збігається в часі з початком передплатної кампанії на 2 півріччя 2017 року.

         ПЕРЕДПЛАТА – це зручний і доступний спосіб замовлення видань, які будуть доставлені за вказаною адресою.

          Традиційно, в рамках книжкової виставки, проводиться Благодійна акція по збору видань для юних мешканців Донецької та Луганської областей, а також на стенді ДП «Преса» триватиме Всеукраїнська акція з доброчинної передплати  «Подаруй дитині радість читання!».

Не пропустіть яскраве свято книги на XIІІ Київській міжнародній книжковій виставці!